Bláznivý výlet po Česku: Vítejte v Kozodírkách a Čuníně 

Přejete si zažít výlet, který se zapíše do historie vašich fotoalb? Zabalte si základní potřeby, foťák a vydejte se na objevování bláznivých koutů naší země.  

Uvítá vás Smraďavka 

Nejprve je nutné se na cestu pořádně nachystat. O ubytování se postará střešní stan, který umístíte přímo na podélníky vašeho auta. Nyní jste zcela svobodní a můžete se vydat do koutů naší země, které musel pojmenovat snad skutečný blázen.  

Jako první zastávku vám doporučujeme lázně Smraďavka. Ještě, že máte možnost kdykoliv odjet a ubytovat se na lepším místě. Česká republika nabízí například překrásné Oslovice, Mrchojedy, nebo třeba Žabokrky. Určitě se vyfoťte s názvy těchto obcí, ať máte důkaz pro svůj deník nebo fotoalbum.  

Střešní stan vám pomůže při vašem cestování. S jeho pomocí se ubytujete skutečně kdekoliv. Váš výlet tak může nabrat na obrátkách.  

Trochu přitvrdíme 

Vyspali jste se dorůžova? Výborně. Nyní se vydejte po krásách českých, moravských a slezských zemí. Navštivte třeba Mrchojedy, prozkoumejte Vidlákovu Lhotu a Nahý Újezd. Močovice budou skvělé místo pro krátkou zastávku. A co teprve vymyslíte za program v Kleštěnicích, Kozodírkách, nebo třeba v Mrtníku?  

Když máte hlad 

Asi vám během vašeho putování již řádně vyhládlo. V tom případě se vydejte do Vepříkova nebo Hovězího. Co asi prodávají v Kamenném Zboží? Výžerky nebo Mlékojedy se zdají být také skvělým tipem pro hladové krky. Nyní už se můžete vydat opět na cestu – s plným břichem se dobře jede. 

Tady opatrně! 

Po jídle ale na šoféry často přichází útlum. Vždy se proto snažte zastavovat a dát si příjemný oddych. Přeci byste nechtěli skončit třeba v Hrobě, nebo na Onom Světě. Ano, i tyto názvy obcí v naší zemi skutečně jsou. Při jízdě se raději vyhněte obcím Sračkov, Zlosyň, Pleš, Záhrobí a Závist. Člověk nikdy neví, co se zde může stát.  

Užili jste si výlet naplno? Výborně! Jen si po sobě nezapomínejte uklízet, aby neměli obyvatelé Chlívce a Čunína plné ruce práce.