Klienti DRFG Davida Rusňáka vyběhli k Brněnské přehradě s reprezentačním běžcem Homoláčem

Klienti společnosti ROYAL VISION, která patří do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, se v polovině června setkali u Brněnské přehrady v Orea Resortu Santon. Připravena tam pro ně byla přednáška finanční analytičky Terezy Pokorné o investování do nemovitostí, ale také vyprávění českého nejlepšího vytrvalostního běžce Jirky Homoláče. S ním si mohli zájemci z řad klientů po skončení akce dokonce zaběhat.

O úvodní slovo se postaral manažer Royal Vision, Ondřej Novák, který jej ale po chvíli předal finanční analytičce Tereze Pokorné ze společnosti Comsense Analytics. Ta se ve svém vystoupení zaměřila na investování do realit a zároveň tím také odpověděla na otázku, jestli je aktuálně výhodnější kupovat investiční nemovitost nebo raději zvolit cestu podílových fondů. Pokorná by volila druhou variantu, a to z toho důvodu, že kvůli neustále rostoucím cenám realit jsou podílové fondy pro investory časově i finančně méně náročné. Vždyť například v případě nemovitostních fondů DRFG mohou lidé pravidelně investovat už od pěti set korun měsíčně.

DRFG a vytrvalostní běžci mají hodně společného

Vytrvalost a udržení výkonu je pro běžce bez diskuzí to zásadní, ve své přednášce to zmínil český reprezentační vytrvalec Jiří Homoláč. Ten se ale nevěnoval fondům a dluhopisům, klientům pochopitelně líčil řadu zajímavých zážitků z mnoha absolvovaných maratonů a nezapomněl ani na své nedávné africké soustředění v Keni. Několik klientů se po skončení debaty dokonce převléklo do sportovního a s Homoláčem vyběhli do okolí Brněnské přehrady.

Homoloáč si po čtyřkilometrovém běhu celou akci pochvaloval, byl rád že se jí mohl zúčastnit a také se jako sportovec, který myslí na budoucnost, dozvědět něco o financích a investicích. Skupina DRFG Davida Rusňáka podporuje nejen sport, ale také řadu kulturních akcí a svým klientům samozřejmě nabízí investice do dluhopisů nebo také podílových fondů.