Luxusní byt Antonia Banderase na prodej. Kolik za ni herec žádá?

Luxusních vil a bytů je na celém světě mnoho. Ovšem nejžádanější jsou ty, v nichž dříve žili známé osobnosti, celebrity, herci nebo zpěváci. A toho jsou si samotní umělci moc dobře vědomi, proto v případě, že své domy či byty prodávají, se nebojí nabídnout enormně vysokou sumu. Ani Antonio Banderas se při stanovení ceny nedržel zkrátka a svůj luxusní byt nabízí za neuvěřitelných osm milionů dolarů.

Herec Antonio Banderas se zapsal do podvědomí lidí mnohými svými životními rolemi. Jeho nejznámější rolí je role Zorra, kde je ještě krásný, mladý a plný elánu. Kdo by tedy nechtěl bydlet v bytě muže, který se zapsal do podvědomí filmových nadšenců jako ochránce slabých a chudých?

Jeho nemovitost, kterou aktuálně prodává, najdeme v New Yorku, což je skvělé místo. Otázkou však je, proč najednou svůj byt prodává? Je s ním snad něco v nepořádku?

Důvodem je stěhování

Nehledejme žádného zakopaného brouka. Zkrátka a dobře se herec rozhodl na stará kolena odstěhovat, a to konkrétně do Los Angeles – do města andělů. Díky stěhování se rozhodl nabídnout ostatním svůj newyorský byt, který je však velmi prostorný a fantasticky vybavený.

Jak byt vypadá?

Upozorňujeme na to, že se jedná pouze o byt, nikoli o vilu. Ovšem díky své velikosti lze byt označit za takovou malou vilku mezi dalšími domovy. Luxusní, už skoro bývalý luxusní byt Antonia Banderase se skládá ze čtyř ložnic a čtyř koupelen. Velká okna zaručují fantastický výhled na celou newyorskou metropoli, konkrétně na krásný Central Park. Součástí je samozřejmě chodba, jídelna, kuchyňský kout.

Byt je zařízen do velmi, velmi elegantního stylu. Najdeme v něm prostorný krb, u něhož je pohodlná pohovka, dále také trámové stropy. Samotná kuchyně je jednoduchá, přesto velmi moderní. Její barva je bílá, trochu mixovaná s šedou barvičkou.