Módní ikona Julia Roberts. Co o Pretty Woman nevíte?

Americkou hollywoodskou herečku Julii Roberts nemusíme dlouze představovat. Proslavila se zejména filmovým snímkem Pretty Woman, který každým rokem běží na televizních obrazovkách opravdu několikrát. Málokdo ví, že se aktuálně řadí i k módním ikonám, dokonce se stala tváří nejmenované módní značky, tudíž ji můžeme vídat na televizních obrazovkách i v reklamách. Stejně tak ví jen málokdo, že se mezi hereckou hollywoodskou smetánku řadí už více jak třicet let. Lidé si ji pojí nejen se zmiňovaným snímkem o prostitutce, která se proměnila díky setkání s boháčem, ale také ji lidé mají zafixovanou ve svých hlavách hlavně díky jejímu nezaměnitelnému úsměvu.  

Jelikož nedávno oslavila své dvaapadesátileté narozeniny a jelikož se Julia Roberts řadí k nejlepším herečkám současnosti, prozraďme si o této módní ikoně to, co o ní možná nevíte.  

Co nevíte o Julii Roberts 

  • Julia Roberts se nemusela proslavit, kdyby herečka Meg Ryan neodmítla hlavní roli ve filmu Pretty Woman. Díky tomu, že role připadla právě Julii Roberts, se z Julie stala star.  
  • Málokdo ví, že herečka Julie Roberts miluje pletení. Jedná se o hobby, které provozuje nejen doma, ale dokonce i na place. Pletení miluje více jak čtení, s ostatními při pletení vede dlouhé rozhovory.  
  • Julia Roberts je milovnicí těstovin. I proto díky filmu “Jíst, meditovat, milovat” přibrala více jak pět kilogramů, jelikož se natáčelo převážně v Itálii, což je rodná země jejích milovaných těstovin.  
  • Julia Roberts je známá také díky své svatbě s Danielem Moderem, která proběhla v roce 2002. Na této svatbě totiž byly k jídlu jen hot dogy, hamburgery a kukuřice.  
  • Málokdo tuší, že módní ikona Julia Roberts je levačka. Pokud si však pamatujete snímek Erin Brockovich, zde píše pravou rukou. Kvůli filmovému snímku se musela naučit psát pravou rukou, aby snímek byl opravdu totožný se skutečností.  
  • Důvodem, proč se Julia Roberts přestěhovala do New Yorku, nebylo kupodivu herectví, ale byl to modeling. Až po podepsání smlouvy s modelingovou agenturou začala chodit na kurzy herectví.