Nejoblíbenější druhy zábavní pyrotechniky

Je několik druhů zábavní pyrotechniky, které v současné době patří mezi nejvíce používané a oblíbené. Znáte všechny druhy a víte, jak se využívají? Pojďte se podívat na náš žebříček. 

Ohňostroje pro slavnostní dny 

Na přední příčce se stále pohybují ohňostroje. Jejich využití pro svatební oslavy, významné dny, životní jubilea, výročí nebo oslavy úspěchu je stále oblíbené. Ohňostroje dokáží navodit jedinečnou atmosféru a stávají se neodmyslitelnou součástí slavnostního dne. 

Dýmovnice pro fotky i airsoft

Znáte tento druh zábavní pyrotechniky? Dýmovnice do ruky jsou efektní a působivá možnost, jak dosáhnout dokonalých fotografií. Používají se v exteriéru a vytváří jedinečný podklad pro skutečně neotřelé fotografie. Možná jste je viděli v hudebním videoklipu a přejete si je také vyzkoušet. Měli byste vědět, že jejich použití je vhodné pouze pro dospělé osoby. Barvy dýmovnic lze libovolně kombinovat. Vznikají tak fotografie, které nikdy neomrzí!

Dýmovnice si samozřejmě oblíbili i vyznavači airsoftu a paintballu. Kdo by si nepřál barevnou dýmovnicí odlákat soupeře a v klidu využít jeho nepozornosti? 

Prskavky

Další trefa pro milovníky fotek. Vytvořit si zajímavé kompozice za večerního osvětlení je za pomocí prskavek skutečně jednoduché. Ať již budete fotit svatebčany, rodiny, nebo třeba jednotlivce, prskavky vytvoří jedinečnou atmosféru, která je přenesena i na fotografie. 

Zahradní ohňostroje

Pořádná podívaná, to je zahradní ohňostroj. Hýří světly a upoutá pozornost všech přítomných. Ne nadarmo se tento typ zábavní pyrotechniky využívá při oslavě firemních úspěchů, při životním jubileu, nebo v případě oslavy narození potomka. Zahradní ohňostroje jsou další příležitostí, jak získat působivé snímky skupinek lidí, v jejichž tvářích se odráží spokojenost a krása třpytivé podívané. 

Které z těchto druhů pyrotechniky s oblibou využíváte vy? Už jste zkusili focení lidí nebo produktů za pomocí dramatického pozadí, které tvoří zahradní ohňostroj nebo dýmovnice?