Ostravské únikové hry mezi sebou vítají nováčky. Jaké hry jsou nové?

Přemýšlíte nad tím, že vyzkoušíte únikovou hru? Rozhodně neváhejte a jděte do toho! Jedná se o fantastický druh zábavy, který si zamiluje každá rodina či banda přátel, jež chce trávit čas společně a pohromadě. Únikové hry se dnes označují za nejlepší formu zábavy vůbec. Bohužel najdou se ještě jedinci, kteří o únikových hrách nemají ani ponětí a neví, o co se jedná. Pojďme si únikové hry představit a zmiňme si nováčky v nabídce ostravských únikových her, které má na svědomí The Chamber.

Únikové hry jsou velmi populární formou zábavy. Jedná se o zábavu pro šest až osm lidí, vždy záleží na konkrétní hře, kterou si hráči zvolí. Princip únikové hry spočívá v tom, že budete uzavřeni do místnosti, z níž musíte během časového limitu šedesáti minut utéct. Samozřejmě únik není tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá. Uniknout lze jenom na základě klíče, který získáte tak, že najdete a následně rozluštíte všechny hlavolamy, rébusy a hádanky, jež se v místnosti schovávají. Jinak se ven nedostanete. I když časový limit zrovna nehraje do karet, přináší do hry adrenalin a napětí.

Tato forma zábavy je vhodná i pro teambuilding, protože se při ní ukáže, kdo umí a kdo neumí spolupracovat či na jaké úrovni se nachází logické myšlení jedinců, jež unikají z únikové hry.

Jak jsme zmínili, nyní přistoupíme k představení nováčků v nabídce ostravských únikových her. Ostravské únikové hry se řadí k těm nejlepším v České republice a dnes se pyšní dvěma novými hrami, které oživily dosavadní nabídku her.

Dům duchů

V září letošního roku si budete moct zahrát tu nejstrašidelnější únikovou hru ve střední Evropě. Jedná se o únikovou hru “Dům duchů”, která rozhodně nebude nic pro strašpytlíky. Nebude v ní chybět překvapení ani napětí. Tvůrci ji označují za paranormální únikovou hru a nadšení budou zejména milovníci hororů.

Urban Game

Nabídku ostravských únikových her The Chamber nedávno oživila také hra Urban Game, což je outdoorová zážitková hra fungující na principu klasických únikových her. Odehrává se v Dolní oblasti Vítkovice.