Podnikat bezpečně se rozhodně vyplatí. Jak na to?

Plánujete vstoupit do světa podnikání? Pak byste měli mít na paměti, že to není tak snadné, jak se na první pohled jeví. V současné době se do podnikání sice hrne každý, ovšem jen málokdo má představu o tom, co podnikání vlastně obnáší. Zejména je nutné mít pod dohledem všechno, co je třeba mít splněno. Podnikatelé mají řadu povinností, opravdu nejsou povinni jen platit daně. Musí mít třeba vyřešené BOZP a PO, jen tak budou podnikat bezpečně.

Bohužel z nedávných statistik vyplývá, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to BOZP a PO, a tak tyto dvě oblasti nemají vyřešené. Kdyby však přišla neohlášená kontrola ze státní správy nebo kontrola od hasičů, problém by byl na světě. Za nevyřešené BOZP a PO totiž náleží podnikateli opravdu vysoké pokuty, které se mohou dostat ne do stovek tisíc korun, ale rovnou do milionů korun, a to se opravdu žádnému podnikateli nevyplatí.

V případě, že jste se nedávno pustili do podnikání, ale zjistili jste, že nepodnikáte bezpečně, možná se ptáte, co dělat.

Svěřte se do rukou odborníků

Abyste podnikali bezpečně a mohli jste klidně spát, svěřte se do rukou odborníkům, tedy do rukou firmě, která se zaměřuje na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO. Takových firem je na trhu mnoho, proto vám přinášíme i jeden konkrétní tip, a sice tip na firmu Extéria, která je dnes předním poskytovatelem poradenství v oblasti BOZP a PO.

Objednejte si roční balíček Klídek a buďte po celý rok v klidu

Firma Extéria se vám postará o vše, co s BOZP a PO souvisí, navíc se vám postará i o případné revize a školení a v případě kontroly vás reprezentativně zastoupí tak, abyste prošli na výbornou. Výhodný je hlavně roční balíček služeb Klídek, díky němuž budete po celý rok v klidu, celý rok budete klidně spát. Objednat si ho můžete na www.bezpecnepodnikani.cz.