První servis automobilky Tesla bude otevřen v Praze

Automobilka Tesla se řadí k těm nejinovativnějším automobilkám na světě. V současné době se však o ní ví, že je po krk namočená v dluzích. I sám Elon Musk, zakladatel této automobilky, přiznal, že se zejména na konci roku musí usilovně snažit o to, aby se automobilka překlenula do dalšího roku a aby nezkrachovala. Mnohdy pracuje i devatenáct hodin denně, aby udržel automobilku nad vodou. Snad se letos bude automobilce dařit, vždyť právě letos má vypustit do světa nový model, který by měl být už cenově přijatelnější než předchozí modely. A kromě toho se otevře první servis v České republice této automobilky, a to konkrétně v Praze.  

Dosavadní modely automobilky Tesla nebyly jen tak snadno dostupnou záležitostí. Jednalo se o poměrně drahé koupě, ostatně to se má s příchodem nového modelu změnit. Mnozí lidé však i přes vysokou cenu investovali do automobilu značky Tesla, na území České a Slovenské republiky se najde zhruba devět stovek řidičů a majitelů automobilů značky Tesla. Sedm set řidičů se najde v Česku, dvě stovky na Slovensku. 

Řidiči už nebudou muset jezdit do Německa či Rakouska 

Díky nově otevřenému servisu v Praze tak majitelé automobilů značky Tesla nebudou muset jezdit do daleké Vídně, Mnichova nebo případně do Norimberku. Budou mít servis přímo před nosem. Důvodem vzniku nového servisu právě v Česku je vědomí toho, že český trh je pro automobilku Tesla poměrně důležitý a stává se čím dál důležitějším.  

Český trh v očích americké automobilky pod odborníků roste.  

Kdy bude nový servis otevřen? 

Otázkou nyní je, kdy se nového servisu majitelé automobilů značky Tesla dočkají. Nebude to kupodivu dlouho trvat, nový servis by měl být otevřen na konci letošního února, nejpozději během letošního března. Už nyní se ale hledají technici, manažeři a také poradce pro servis a náhradní díly, kteří budou pracovat právě v servisu automobilky Tesla.