Tipy na vodovodní baterie do koupelny

Budete zařizovat koupelnu a chcete její doplňky a zařizovací předměty sladit do hranatého designu? V tom případě pro vás máme tip na baterie SPY. Celá série baterií SPY totiž nabízí hranatý design se zkosenou oblou hranou, díky které se baterie dobře kombinují s doplňky hranatých či oblých tvarů. Ve stejném designu můžete doplnit baterie SPY i o roháčky pro připojení vody a o umyvadlový sifon. 

Vanová baterie

Vanové baterie jsou dostupné hned ve třech barevných provedeních a to v bílé a černé matné a dále pak v niklu a standardním chromu. Rozteč přívodů vody je 150 mm. 

U těchto vanových baterií vás jistě zaujme elegantně ukrytý přepínač ruční sprchy, který je umístěn na vývodu pro sprchovou hadici. Použití přepínače je velmi snadné. Stačí pouze zatáhnout za sprchovou hadici v místě připojení k vanové baterii a následně se přepne proud vody buď do ruční sprchy, nebo do hubice baterie. 

Stojánkové umyvadlové baterie

Baterie jsou opět dostupné ve 4 již výše zmiňovaných barevných úpravách. Ovládají se pomocí páky a jejich zajímavostí je podložka baterie, která má hranatý tvar. Výhodou navíc je prodloužená záruka na těsnost baterie, která činí 6 let.  

Pokud plánujete pořídit volně stojící umyvadlo na desku, oceníte určitě vysokou stojánkovou umyvadlovou baterii, která disponuje prodlouženou hubicí. 

Podomítková umyvadlová baterie

Pokud vás klasický tvar stojánkových baterií nebaví, můžete zvolit podomítkovou umyvadlovou baterii, která vaši koupelnu obzvláštní. Tato baterie se hodí zejména k umyvadlům bez otvoru pro baterii. Před samotnou instalací je důležité zaměřit umístění tak, aby výtoková hubice směřovala do středu umyvadla. 

Celá série je samozřejmě daleko obsáhlejší a vybere si z ní i ten nejnáročnější uživatel. V nabídce jsou také stojánkové bidetové baterie, nástěnné sprchové baterie, podomítkové baterie s 1 výstupem nebo se 2 výstupy. Vše je navíc dostupné ve všech čtyřech barevných variantách. Stačí si jen vybrat.