Velké letní festivaly a jak se na ně obléknout

Léto se každým rokem nese ve znamení festivalů. Sezona festivalů, ať už hudebních nebo gastronomických, již byla zahájena v uplynulých týdnech, proto nyní máme jen jediný úkol – pořádně si tyto festivaly užít, než jejich sezona skončí! Mnozí lidé by však na festivaly chodili rádi, ale nevědí, co si mají obléknout nebo co se na festivaly hodí. Hlavně ženy mají velký problém s tím, co si mají na sebe vzít. Proto vám poradíme.  

Ať už máte lístek na oblíbený festival Rock for People nebo na festival Colours of Ostrava, víme, co se na tyto festivaly hodí. Naše tipy jsou nestárnoucí, proto je využijete i příští rok. Pojďme si tedy prozradit, co se konkrétně na tyto festivaly hodí a co bychom neměli postrádat.  

Co si obléknout na Rock for People? 

Sice tento festival nedávno skončil, ale návod, co si vzít na český rockový festival, se nebude hodit příští rok. Jelikož se jedná o pravý český rockový festival, vsadit byste měli na takové barvy, které jsou typické třeba pro skupinu Rolling Stones. Jinými slovy vsaďte na červeno černou kombinaci, na roztrhanou džínovinu a také na klasické martensky, v nichž se sice bude noha trochu potit, ale dojem s nimi rozhodně uděláte.  

Co si obléknout na Colours of Ostrava? 

Oblíbený festival Colours of Ostrava je nedílnou součástí léta. Navštivte ho i letos v Ostravě. Jelikož se jedná o hudební festival, na kterém se předvede mnoho různých hudebních žánrů, doporučujeme vsadit třeba na jednoduchost – co vzít si slaměnou kabelku a boty se slaměnou podrážkou, které jsou nyní velice in, a k tomu džínovou sukni a jednoduchý bílý top? Samozřejmě na tento festival se můžete obléknout opravdu jakkoli, je to jenom na vás, čemu dáte přednost.  

Co si obléknout na Burning Man? 

Pokud letos zamíříte na festivaly do zahraničí, pak se budete moct obléknout trochu bizarně až bláznivě. Třeba na festivalu Burning Man je bláznovství doslova vyžadováno. Tento festival se pořádá v Nevadě, konkrétně v poušti Black Rock Desert. Mnozí lidé přezdívají tomuto festivalu přehlídka stylových a crazy outfitů. Razí se zde heslo, že čím extravagantněji budete vypadat, tím lépe.