Vestavěné skříně se hodí také pro řešení prádelny. Jak na to?  

Vestavěné skříně se staly vítaným prvkem snad každého bytu. Nyní se ale objevují také designová řešení, která dokáží pomoci s běžnou údržbou prádla. Přejete si profi podobu prádelny? Povolejte vestavěné skříně na míru.  

Jsou s námi v mnoha místnostech 

Vestavěné skříně jsme si oblíbili jako skvělé řešení šatní skříně. Jejich chod je tichý, možnosti neomezené. Stačí si jen zvolit, jakou výšku poliček a jaká chytrá řešení bude vaše vestavěná skříň nabízet a přání je ihned splněno. Čeká vás rekonstrukce bytu? I zde je třeba ihned počítat s tím, že úložná řešení lze vytvořit i na míru a chytře. Předsíň, dětský pokoj, ložnice, všude se tyto úložné prostory skvěle osvědčily. Jak ale pomohou v prádelně?  

Konečně uklizeno 

Skříně s úložným prostorem na míru mají mnoho podob a nabízí se jejich další vyžití. Například si z nich můžete sestavit profesionální prádelnu. Jejich členění lze rozdělit. Zatímco v horním patře můžete uložit oděvy již vyprané, ve střední části skříně se bude nacházet žehlicí prkno a žehlička. A dole? Několik přihrádek na použité prádlo, které lze ihned roztřídit. Samozřejmostí je osvětlení, aby se vám dobře pracovalo.  

Řešení pro celou rodinu 

Vlastní prádelna se tak stane dokonale reprezentativním prvkem vaší domácnosti. Interiér větších rozměrů dokonce snadno skryje do vestavěné skříně i pračku, takže na první pohled nebude rušit vzhled domácnosti. Všichni si oblíbí rychlost, s jakou se dokáží postarat o prádlo, děti budete vést ke třídění oděvů a k samostatnosti. Vestavěné skříně budou příjemnou součástí nové podoby vašeho domova.  

Prádelna nemusí být místo plné nepořádku, stačí, když povoláte chytrá řešení a představíte členům své domácnosti nové možnosti úklidu. Vestavěné skříně vám ochotně pomohou zajistit vše potřebné. Skrýt můžete dokonce i pračku.