Zajímáte se o svět IT a chcete získat nové zkušenosti?

Oboru IT všichni nerozumí, proto jsou velice cenění ti, kteří mají k IT světu trochu blízko. V současné době však i ti, kteří mají k IT oboru blízko, chtějí získat ještě nějaké nové zkušenosti. Chtějí se vzdělávat v tomto oboru a chtějí se v něm zlepšovat. Tuto možnost nabízí firma U&SLUNO, která aktuálně hledá do svého týmu novou krev. Budete tou novou krví zrovna vy?

Pokud se zajímáte o svět IT, máte ve firmě U&SLUNO dveře otevřené. Jen stačí poslat životopis, který vás přivede k novým zkušenostem. Aktuální seznam volných pracovních pozic najdete na joinus.cz, proto neváhejte a svůj životopis pošlete. 

Pojďme si ale zmínit, co firma nabízí a co je firma vlastně zač. Nikdo přece neposílá životopisy bez dostatečného informování se. 

Co firma nabízí?

Firma U&SLUNO je moderní, dynamická společnost sídlící v Ostravě, nabízí však možnost pracovat formou Home Office, což znamená, že teoreticky můžete pracovat odkudkoli z České republiky. Kromě toho vám je nabízena pružná pracovní doba a přátelské pracovní zázemí společně s milými kolegy. Půlku týdne osladí čokoládová středa, stereotypní práce je zde tabu. 

Pokud tedy toužíte po práci, která bude rozmanitá a která vás bude bavit, neváhejte dlouho. Staňte se součástí týmu U&SLUNO, vzdělávejte se v tom, co vás naplňuje, a začněte chodit do práce s úsměvem na rtech a radostí v srdci. Naplňující práce už není jen sen či něco nereálného. Dnes může každý dělat to, co ho baví. 

O firmě U&SLUNO

Jak již bylo zmíněno, firma U&SLUNO je dynamická, moderní společnost s potencionálem růst. Zaměřuje se na informační technologie a také nabízí konzultační služby pro retail, logistiku a také distribuci. Pokud nejste z Ostravy, využijte možnosti pracovat formou Home Office. Jen nepropásněte šanci a staňte se součástí týmu, v němž se toho můžete mnoho naučit.