Dárky pro každou příležitost. Pro správné muže i náročné ženy

Pro ženy bývá vybírání dárků oblíbená kratochvíle, podobně jako nákup oblečení. Ne vždy se ale nám mužům trefí do noty. Samozřejmě je nechceme urazit, proto se za všech okolností tváříme, že máme velkou radost. Dámy, víte, co tedy muži vlastně chtějí? A pánové, víte, co chtějí ženy? Jistěže nevíte, jinak byste nečetli tento článek. Pojďme to společně napravit.

Super dárek pro pořádného chlapa

Každý chlap miluje co? No přece pivo! A proto je pivní dárek tou nejlepší volbou pro naprostou většinu chlapů. Jestli si váš muž zajde aspoň občas „na jedno“, tak vám garantujeme, že jej potěší:

  • Dárková sada světových piv
  • Cokoliv, z čeho pivo teče

Díky dárkovým sadám totiž může poznat dosud nepoznané. Nové chutě piva. Jen máloco jej uspokojí více. Nebo můžete vsadit na pivní džbány s pípou či originální servírovací pivní balón, který umí zlatavý mok také vychladit.

Máte doma manažera elegána?

Samozřejmě ne každý muž je vyhraněný pivař, jsou mezi námi i tací, pro které je kariéra vším. Samozřejmě hned po vás, pochopitelně. Takové určitě potěší třeba dárkový box s kravatou a manžetovými knoflíčky, který patří mezi klasické dárky pro muže. Tráví váš muž mnoho času v kanceláři? Tak zkuste některý z exkluzivních netradičních kancelářských doplňků na tradiční kancelářské pomůcky. Co takhle náklaďák na tužky a kancelářské sponky?

A co pro něžnou polovičku?

Pánové, zase jste někde ujeli a potřebujete si tu svou nějak udobřit? Nebo ji prostě jen bezmezně milujete a čeká vás výročí? Potom je čas na dárek s věnováním! Tím totiž ženě naznačíte, že jste si na něm dali opravdu záležet. My chlapi jsme jednodušší, ale ideální dárky pro ženy musejí hlavně zasáhnout jejich city. Vyberte dárek, kde můžete třeba nechat vygravírovat věnování, jež připomene vaše nejkrásnější společné chvíle. A nezapomeňte ani na krásné luxusní dárkové balení!