Jaká barva oblečení sluší brunetkám?

Nakupování oblečení je oblíbená aktivita drtivé většiny žen. Samozřejmě se najdou ženy, které nemají nakupování zrovna v lásce, na druhou stranu je jich jen málo. Někdy však mají ženy trochu trable s tím, co si mají koupit. Pokud nejdou nakupovat s někým, někdy nevědí, co si mohou vzít a co mají raději nechat v obchodě. V případě, že se k těmto ženám také řadíte, možná se ptáte, co si s sebou vzít a co raději nechat v obchodě. Rozhodujte se na základě barvy, která vám sluší. Že nevíte, která barva vám sluší? Pokud jste brunetka, poradíme vám.  

Každá žena je jiná. Některá se pyšní tmavší pletí, jiná zase světlejší, někdo se označuje za brunetku, někdo naopak za blondýnu. V případě, že se označujete za brunetku, tudíž pokud vaše vlasy jsou skutečně hnědé, máme pro vás tipy na barvy, které vám zkrátka a dobře budou slušet, protože jsou pro vás doslova dělané.  

Červená 

Už jste viděli brunetku, které by neslušela červená barva? Červená barva je unikátní, je krásná a elegantní. Dnes se nosí zejména červené rtěnky, ale neopovrhujte takovým červeným svetrem nebo červenou halenkou. Krásné jsou také červené sukně a samozřejmě také červené šaty, které se dají nosit na každou příležitost.  

Dnes jsou moderní také červené boty, konkrétně červené lodičky do špičky, které se hodí jak ke klasickým džínům, tak také k sukním nebo k šatům. K čemu nazujete červené lodičky vy? 

Khaki 

Tmavší barvička, přesto barvička – to je khaki. Vloni byla nadmíru populární, i letos je, ale ne tak moc. V případě, že si chcete koupit nové oblečení a jste brunetka, zvažte právě khaki odstín, jelikož je velmi stylový a budete si připadat trochu jako vojanda.  

Bílá  

Tmavým vlasům sluší světlé barvy a existuje snad světlejší barva než bílá? Bílá barva je nesmrtelná, snadno se kombinuje a zásobu oblečení v této barvě by měla být ve svém šatníku každá žena. Také budete mít zásobu bílého oblečení ve svém šatníku?