Kam vyjet na prodloužený víkend? Víme, kam nyní poletíte nejlevněji

Kde strávit prodloužený víkend? To je otázka, kterou si pokládá každý, kdo má možnost někam během prodlouženého víkendu jet. Mnozí lidé volí Česko, jiní jsou zastáncem zahraničí. Přece jen v zahraničí je mnoho krásných míst, které stojí za to navštívit, navíc často stačí jen prodloužený víkend, abyste nějaké krásné místo dobře poznali. Pokud jste pevně rozhodnutí, že se chcete vydat někam do zahraničí, poradíme vám, kam nyní poletíte nejlevněji.

V současné době se mnoho lidí snaží neutratit za svou dovolenou všechny finance. Někteří lidé jsou sice zastáncem názoru, že na dovolených se nemáme bát utrácet, nikdo však díky dovolené nechce přijít na mizinu. Sice na internetu najdete hromadu tipů, jak na dovolené ušetřit, na druhou stranu je to jen kupa tipů, které využijete až při dovolené. Pokud však koupíte drahé letenky, ani tipy vám moc nepomohou.

V případě, že se právě rozmýšlíte nad tím, jaké letenky koupit, poradíme vám, jaké jsou dnes k dostání doslova za pakatel. Právě pro ně se rozhodněte, není nic lepšího, než se vydat na místo, za které jste zaplatili stejně jako za každodenní nákup.

Do Itálie za tři stovky

Pokud jste milovníkem Itálie, neměli byste dlouho váhat – nyní je možné koupit letenky do Itálie od 350 korun. Ať už poletíte do Boloni, do Benátek nebo Pisy či Říma, nezaplatíte více jak pět set korun. Itálie je však známá svými vysokými náklady spojenými s jídlem – neseďte tedy v restauracích či kavárnách, vždy si vše s sebou vezměte. Vyhnete se tak velkým přirážkám, které Italové dávají právě za sezení či případně za “pohodlí”.

Do Bruselu ještě levněji

Chcete vidět místo, odkud se řídí celá Evropská unie? Brusel je místo, které je sice často plné teroristických útoků, ale pokud byste se jich báli, nemohli byste letět nikam. Brusel je navíc krásný, plný dech beroucí architektury, kterou si určitě zapamatujete do konce života.