Kde si užít spa a wellness v Praze 

Zajímá vás, co může v oblasti relaxace nabídnout městská metropole, jako je Praha? Na kvalitní wellness nemusíte jezdit vůbec daleko! Nechte se hýčkat na skvělých wellness pobytech, které jsme pro vás vybrali. Pojďme na to.  

Pivní lázně Bernard Praha 

Pro Čechy je pivo prostě posvátné, a proto taková léčivá a relaxační koupel pro 2 osoby v lázni s pivními extrakty najdete právě v Praze.  

Pivní lázně jsou relaxačním favoritem již od středověku. Jde o starou a unikátní lázeňskou terapii, kde jsou využívány pouze přírodní suroviny ve formě chmele, sladu a dalších látek, které se používají při výrobě piva. Tyto formy koupelí působí blahodárně na vaše tělo. 

Carlo IV Wellness & Spa v Praze 

Vyhřívaný bazén, harmonie pro tělo a duši a zkrášlující procedury, to vše naleznete v Carlo IV Wellness and Spa.  

Wellness se nachází v krásném historickém sklepení novorenesančního paláce. Carlo IV Wellness & Spa se nachází v centru Prahy, v hotelu Boscolo Prague. Dvacetimetrový vyhřívaný bazén s mramorovou mozaikou a masážními tryskami vás jistě nezklame.  Samotné lázně nabízí řadu relaxačních masáží.   

Wellness Infinit Holešovice 

Toto relaxační centrum skrývá mnoho překvapení, jako jsou:  

  1. finskou saunu s ledovým bazénkem a odpočívárnou s cihlovými klenbami 
  1. masáže, které zajišťují přední odborníci wellness centra. Můžete si vybrat hned z několika druhů masáží, od relaxačních či antistresových přes aromatické, masáž hlavy a obličeje, detoxikační masáže apod. 
  1. privátní koupele, které jsou v prostředí privátní zóny, kde si můžete užít hydromasáže a bylinné, či voňavé aromatické koupele 
  1. profesionální solární studio 
  1. kavárničku 

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha 

Dopřejte si neobyčejné relaxační a léčivé schopnosti o kterých vás přesvědčí balneoterapie, která působí pozitivně proti svalové a kloubní únavě, křečím, bolestem hlavy, zad, stresu i celkovému přetížení organismu.  

V nabídce naleznete také exotické procedury jako hammam a rhassoul, oblíbený je „soft pack“ a privátní wellness s vlastními vířivkami a sprchami.