Nejčastější módní přešlapy. Kterých se stále lidé nechtějí vzdát?

Móda je svobodná a plná kreativity. I tak má ovšem některá tabu, která by se neměla porušovat, jinak vás společnost při prvním pohledu na váš outfit odsoudí. Podívejte se, jestli některý z nich není váš případ.  

Ponožky v sandálech 

Hned na prvním místě si uveďme nejčastější módní prohřešek, který vyznávají hlavně ti, u nichž je na prvním místě pohodlnost. Sandály mohou působit nepříjemně, protože pásky se zařezávají do kůže, a proto mnoho lidí volí kompromis a přidají do této obuvi ponožky. To ovšem ve výsledku vypadá velmi nevkusně a nezachrání to žádné kalhoty ani top. Proto raději zvolte pevnou obuv nebo pohodlnější sandály.  

Divoké vzory 

Milujete nápadité vzory, barvy a textury? Žádný problém. Naučte se ovšem, že při tvorbě outfitu by měl být jen jeden kousek tím výrazným, který upoutá veškerou pozornost. O zbytek se postarají základní kousky ve stejných nebo doplňkových barvách. Tygrovaný top, kožené kalhoty nebo indiánské pončo je v pořádku, pokud však všechny tyto prvky neobléknete naráz.  

Oblečení nelichotící postavě 

Všichni nemáme svůdné boky jako Kim Kardashian a svalnatou postavu jako Channing Tatum. To ovšem neznamená, že nemůžeme zazářit. Najděte své vlastní přednosti, které můžete zvýraznit. Pokud se budete snažit stylovat podle svých oblíbených celebrit, může to dopadnout jako pořádné fiasko.  

Průhledné legíny 

Průhledné oblečení noste jen tehdy, pokud je to váš záměr. Jakmile ale vyberete legíny, punčocháče nebo jen kalhoty, u kterých bude nechtěně prosvítat vaše spodní prádlo, okolí na vás bude vrhat nepříjemné pohledy.  

Módní ale špinavé 

Můžete být od hlavy až k patě oblečeni do značkového, ale jakmile budete mít špinavé nohavice od kalhot, tričko se žlutými kruhy v podpaží nebo jiné znečištěné kusy oblečení, budete pro okolí terčem posměchu. Zaměřte se raději na materiál, který se snadno udržuje a budete tak stále čistí.