Přátelé se v květnu vrací na obrazovky. Přijdou si na miliony

Na televizních obrazovkách nám dnes a denně pouští zajímavé seriály a pořady. Zatímco některé nás nijak neosloví, jiné nás osloví natolik, že je sledujeme prakticky dnes a denně. K těmto seriálům patří například i kultovní seriál Přátelé, který se pyšní miliony, ne-li miliardami fanoušků po celém světě. I když je seriál na televizních obrazovkách už pětadvacet let, stejně se řadí k nejsledovanějším pořadům současnosti. A jelikož letos Přátelé oslavili pětadvacet let vysílání, připravili si herci společně s tvůrci seriálu pro fanoušky překvapení.  

Pokud jste fanouškem seriálu Přátelé, jistě už víte, o co se jedná. Samozřejmě to není žádné další navazování, není to také žádný celovečerní snímek, ale je to především talkshow, během které herci zavzpomínají na to, jaké bylo natáčení a jak se jim před lety společně hrálo před jednou kamerou.  

Herci si přijdou na miliony 

Speciál, který je natočen konkrétně pro HBO Max, se bude vysílat během letošního května a bude tak jakousi tečkou za pětadvaceti lety, zároveň to bude zahájení dalších společných sledovaných let. Během talkshow si herci přijdou opravdu na miliony, ale nepřijdou si na takové sumy, jaké dostávali za epizody v posledních sériích. Tehdy herci dostávali deset milionů za epizodu, nyní každý dostane po několika milionech korun.  

Je však pravdou, že herci nadále těží i z předmětů, které jsou s Přáteli spojené a které se neustále vydávají, kupují a vyrábí. Každým rokem si každý z herců přijde na dvaceti milionů dolarů, což je jakási provize z toho, co se vydá a prodá ve spojení se značkou Přátelé.  

První epizoda se odvysílala v roce 1994 

Seriál je na televizních obrazovkách opravdu dlouhých pětadvacet let. Jeho vůbec první epizoda se odvysílala v roce 1994. Na televizních obrazovkách byl seriál dlouhých deset let, poté se odvysílala poslední epizoda, která byla tou 236ou.