Vánoční dekorace, které snadno vyrobíte i s dětmi

Chcete si svůj dům ozdobit ojedinělými vánočními dekoracemi? Nekupujte vánoční dekorace v obchodech, které najdete prakticky na každém rohu. Ozdobte svůj dům něčím, co si vyrobíte sami se svou rodinou, s přáteli, s dětmi. Vánoční čas se přece nese v duchu toho, že máme být všichni spolu a kdy jindy být spolu než při tvoření vánočních dekorací, které nám následovně budou společně strávený čas připomínat? 

Na internetu samozřejmě najdete celou řadu tipů na vánoční dekorace, které snadno můžete vyrobit svépomocí s dětmi. Ty nejatraktivnější vánoční dekorace však pro vás přinášíme, máme pro vás rovnou několik unikátních tipů.  

Papírové tašky plné jehličí 

Pokud vám něco chybí na stole, proč neudělat dekoraci z papírových tašek, které nazdobíme vánočním motivem a do nichž naaranžujete jehličí, které ozdobíme vánočními aplikacemi? Jedná se o jednoduchou dekoraci, kterou hravě vytvoříte vy i vaše nejmenší ratolesti.  

Do skleněné vázy patří vánoční koule 

Toužíte po ojedinělém rozzáření vaší domácnosti? Co si pohrát s vázou a vánočními koulemi? Do užších váz patří právě vánoční koule, které jinak dáváte jen na stromek. Do toho propleťte trochu svítících řetězů a vánoční dekorace je na světě. Taková dekorace se hodí třeba na stůl nebo na krbovou římsu.  

Malé stromečky jako krásná dekorace 

Nechcete čekat na Ježíška a chcete si svou domácnost oživit vánočním stromečkem už nyní? V zahradnictvích se letos prodávají malé stromečky, které jsou v papírových obalech. Jeden takový stromeček si s sebou vezměte domů a nazdobte si ho dle libosti. Může vám zdobit jak interiér, tak exteriér. Záleží jen na vás, na jaké místo si stromeček postavíte.  

Skleničky na přípitek jako stojan na svíčku 

Už jste slyšeli o tom, že obrácením skleničky na přípitek vznikne krásný stojan na svíčku? Do spodní části naaranžujte třeba šišky, které budou působit jako za sklem nebo jako ve výloze, nahoru na nožičku postavte jednoduchou svíčku, kterou zapalte.