Vířivka na vaši terasu? Na co třeba myslet 

Proč navštěvovat wellness a trmácet se po práci dlouhé kilometry? Udělejte si své vlastní lázně přímo na své terase. Jak vybrat správnou vířivku pro vaše prostory? Co by u vířivky nikdy nemělo chybět?  

Jdeme s nápadem ven 

Jako první si proberte výhody a nevýhody vířivky v exteriéru. I do domu si totiž můžete pozvat vanu s masážními funkcemi. Co si ale budeme povídat – většina z nás si tento prožitek přeje mít na své vlastní zahradě, kde budeme relaxovat ve venkovním prostředí a užívat si tak chvíle v přírodě. 

Začněte s nafukovačkou 

Jako první model si určitě pořiďte nafukovací vířivku. Její pořízení je nejmenší finanční zátěží pro vaši peněženku a během prvního roku používání si dobře zjistíte, zda vám tato realizace sedí. Stačí jen proplachovat kartuše, které se ve filtraci nacházejí. Tuto vířivku stačí jen postavit na rovný zpevněný povrch, který jste ošetřili plachtou proti nečistotám.  

Dřevěná nebo akrylátová vířivka 

Tento model je již pro pokročilejší. Víte moc dobře, že vám vířivka dělá radost? Instalujte si model s akrylátovou skořepinou. Obal skořepiny následně může být plastový nebo dřevěný. Takto nainstalovaná vířivka již má vysokou estetickou hodnotu a nabízí také mnohem více wellness funkcí.  

Sprcha se určitě bude hodit 

Před každou návštěvou vířivky se vždy osprchujte. Zajistíte si tak čistou vodu ve vířivce i jistotu, že se do vody nedostanou větší nečistoty. Sprchu umístěte co nejblíže vířivky. Můžete si na svou terasu třeba pořídit příjemnou solární sprchu, která se o teplou vodu postará zcela sama.  

Než se rozhodnete pro konkrétní vířivku na vaši terasu, zkontrolujte také možnost dopravy rozměrného předmětu přímo na váš pozemek. Bude zde možné dopravit a bezpečně umístit i větší vířivku, nebo se budete muset spokojit s menším rozměrem či zůstat u nafukovací verze?