Země, které se vyplatí navštívit během roku 2020

Začali jste už přemýšlet nad tím, kam se vydáte příští rok? Přece jen se rok 2019 pomalu blíží ke svému konci a je načase přemýšlet, kam se příští rok vydáte. Na vašemu wish listu se možná nenachází žádné místo, které byste chtěli poznat, a tak vám přinášíme několik neotřelých tipů, kam vyrazit. Vyhraje u vás Nizozemsko nebo se podíváte o Libérie? 

Do Nizozemska během jara 

Láká vás už dlouhou dobu Nizozemsko, ale zatím jste neměli tu odvahu nasednout na letadlo a vydat se do této země? Pokud tomu tak opravdu je, vydejte se do Nizozemska rozhodně během jara, kde to kvete nejrůznějšími a nejkrásnějšími tulipány. Za zmínku stojí rozhodně Amsterdam, kde je toho k vidění samozřejmě daleko více. Obecně je Nizozemsko zemí plnou květin, umění, přírody a jedinečné historie.  

Libérie jako cestovatelská záhada 

Chcete zažít něco nezapomenutelného? Pak doporučujeme zavítat do Libérie, což je země, která je pro cestovatele velkou záhadou. I když si říkáte, co asi budete v Libérii dělat, Libérie vás rozhodně překvapí tím, že toho tolik nabízí.  

Libérii najdeme u Atlantského oceánu a zdejším největším lákadlem je národní park Sapo, kde jsou zbytky neporušeného deštného pralesa. Najdete zde volně žijící slony, antilopy, také hrochy nebo šimpanzi.  

Vzhůru do Uruguaye 

Chtěli byste spíše příští rok vidět něco z Ameriky? Doporučujeme zavítat do Uruguaye, což je země ležící na jihovýchodě Jižní Ameriky. Najdete zde nádherné a velice atraktivní laguny, také stojí za zmínku zdejší architektura, která je nejkrásnější ve zdejším hlavním městě. Také je pro Uruguay typický přístav, který nese název Colonia 

Svazijsko jako nejméně navštěvovaná země Afriky 

Pokud chcete poznat Afriku na vlastní pěst, ale nestojíte o stovky turistů, na které narazíte během dne několikrát, vydejte se do Svazijska, což je země řadící se k nejméně navštěvovaným zemím Afriky. Svazijsko láká hlavně svou barevnou kulturou a nejrůznějšími oslavami a ceremoniemi, které jsou zde na denním pořádku.