Tipy na sporty, které jsou vhodné pro partu přátel

Volné sváteční dny a blížící se letní prázdniny nabádají k tomu, abychom začali dělat nějaký sport. Sporty k životu patří, podporují naše zdraví a my se navíc díky nim cítíme mnohem lépe než bez nich. Pokud patříte k lidem, kteří nemají na sport čas, začněte sportovat se svými přáteli. Právě díky nim se nebudete vymlouvat na to, že nemáte ani hodinu na to, abyste sportovali. Naštěstí existuje hned několik sportů, které mohou vykonávat party přátel. A my vám poradíme, jaké sporty to jsou.

• Volejbal

Jedním ze sportů, které můžete vykonávat dnes a denně, je volejbal. Díky neustále rostoucímu počtu zastřešených hřišť můžete hrát volejbal skutečně denně. V současné době je populární především plážový volejbal, jenž se odehrává na písku, ale když jsou hřiště s pískem pronajaté, rádi se spokojíte i s klasickou podlahou v tělocvičně.

Volejbal je ideální pro čtyři lidi, ale samozřejmě si zahraje i parta přátel o osmi či deseti lidech. Při tomto sportu zlepšujete svou pozornost, zlepšujete svůj metabolismus a kondici. Dochází k posílení nejen nohou, ale i paží.

• Bowling

Méně náročný sport, přesto také sport je bowling. Je to spíše rekreační sport, při kterém se vám zlepší pozornost a postřeh. Ideální počet hráčů na jednu dráhu jsou čtyři, ale samozřejmě bowling může hrát více lidí. Počítejte však s tím, že si moc nezahrajete.

• Squash

Pokud jste dva zamilované páry a přemýšlíte, kam byste si začali na double rande, doporučujeme si jít zahrát squash. Je to dnes poměrně oblíbený sport, při kterém zlepšíte především svůj postřeh, posílíte své svaly a zlepšíte kondici. Ženy se dočkají zpevněné postavy, zpevní se nejen nohy (a to jak stehna, tak i lýtka), ale i paže a bříško. Kromě toho se krásně při tomto sportu zabavíte a stanete se na něm doslova závislým.

Opět platí, že squash lze vykonávat během jakéhokoliv počasí, stále přibývají mnohá sportoviště, která jsou před nepřízní počasí chráněna.