V investiční skupině DRFG vám poradí špičky svého oboru

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka si zakládá na tom, aby měla ve svém týmu skutečné kapacity z oboru. Výjimkou tedy není ani finanční distribuce DRFG, které zaměstnává ty nejkvalitnější konzultanty na danou problematiku. Patří k nim odborníci na finanční konzultace, finanční analytici, odborníci na finanční právo nebo distribuci finančních služeb. Celý tým se stará především o služby spojené s financemi, poskytuje ale také ten nejkvalitnější servis v oblasti poskytování hypotečního úvěru a pojištění. Nezpochybnitelnou výhodu v rámci distribuce finančních produktů přináší zejména synergie mezi všemi těmito oblastmi.

Nebojte se investice do dluhopisů a podílových fondů

Dluhopisy jsou diverzifikovány do třech hlavních kategorií, ve kterých se investiční skupina DRFG Davida Rusňáka pohybuje.

Značka podílových fondů CZECH FUND zastřešuje nemovitostní podílové fondy, do kterých mohou klienti v rámci skupiny investovat. Portfolio nemovitostí obsahuje především retailové parky po celé České republice, tedy komerční typ nemovitostí. Díky stabilitě portfolia se zhodnocení peněz obvykle pohybuje mezi 4–5 %. Investorem se navíc může stát úplně každý, začít můžete už na pěti stech korunách za měsíc.

Rusňákova skupina DRFG rozšiřuje své portfolio o další zajímavé nemovitosti

Investiční skupina DRFG velmi významně své nemovitostní portfolio rozšířila. Výrazná změna nastala v roce 2018, kdy se DRFG podařila akvizice dvanácti retail parků napříč naší republikou. Momentální hodnota nemovitostí, které má DRFG v současnosti ve správě, je několik miliard korun. Přidala totiž ještě, kromě retail parků, i nákupní zónu v Litoměřicích a historický dům v Brně v Údolní ulici.

Z mnoha dostupných zdrojů se dá jasně vyčíst, že investiční skupina DRFG Davida Rusňáka je zcela seriózní a poskytuje svým klientům prvotřídní služby. O modelu podnikání zvaném letadlo tak nemůže být ani řeč. Skupina má jasnou a pevnou investiční filozofii, ve které staví na první místo investice do oborů, kterým rozumí, stejně tak podniká v lokalitách, kde má vazby a zkušenosti z předchozích projektů.

Související články s DRFG:

Autor: Michal Pecka